היסטורית הג'יו ג'יטסו הברזילאי
מקורות הג'יו ג'יטסו הברזילאי בארץ ובעולם

 הליו גרייסי: בילדותו בברזיל כנער חולני וצנום גילה את העיקרון שבעזרת מנוף ותזמון יוכל לפתח את שיטת הג'יו ג'יטסו  כך שתוכל להתאים לכל אדם  גם אם הוא נטול יכולות אתלטיות וכוח רב. אחיו כרלוס שהתרשם מפיתוחו זה של הליו אחיו הקטן, החליט להפיק סדרת קרבות בהם כיכב הליו כשגבר על לוחמים מובחרים מאומנויות לחימה שונות. שיאם של הקרבות במפגשיו עם טובי הלוחמים היפניים של אותה תקופה וביניהם קימורה האגדי. עד מהרה פשט והתרחב העיסוק בשיטה בברזיל והליו החל מעמיד לו תלמידים רבים.
הליו העביר את מורשת הקרב המפוארת שלו לבניו וביניהם למורנו הלא הוא רויס גרייסי האגדי

רויס גרייסי: הדהים את עולם אומנויות הלחימה כשחשף בסדרת נצחונות את חולשתם של לוחמי אומנויות הלחימה השונים כאשר הם באים בקרב עם לוחם משיטת הגרייסי ג'יו ג'יטסו. רויס גבר על אלופי עולם בדיסציפלינות שונות של אגרוף והתגוששות כאשר הוא נחיתות משקלית משמעותית. המיוחד בקרבות בהם ניצח רויס את יריביו הוא שבאופן נדיר המתחרים נלחמו עם אגרופים חשופים כשלמעשה ישנם שני חוקים בודדים, אסור לנשוך ואסור להוציא עיניים. רויס פתח את הדרך ללוחמים רבים מהשיטה שהחלו להפיץ את השיטה ברחבי העולם.

דוד בנימין: נציגו הרשמי של רויס גרייסי בישראל. לאחר שצפה בקרבות הנועזים של רויס באוקטגון המפורסם החליט להתמקד בלימוד השיטה תוך שהוא מתנסה בלחימה אתגרית נגד לוחמים משיטות שונות בקרבות חופשיים לעתים בדלתיים סגורות ולעתים בזירה לעיני חובבי הלחימה המתפתחת בישראל.
דוד בנימין חלוץ השיטה בישראל ממסד את הג'יו ג'יטסו הברזילאי על ידי הכשרת מדריכים ופיתוח קבוצות למידה וזאת תחת הדרכתו הצמודה של רויס גרייסי המגיע לביקורים בישראל על מנת לתת השתלמויות בתחום.

גרייסי, תמונה משפחתית: 
 
 
 
 
 
 
 
מפת אתר | קישורים
כל הזכויות שמורות לאתר הרשמי של רוייס גרייסי ג’יו ג’יטסו בישראל ©page 1 page 2 page 3 page 4 page 5 page 6 page 7 page 8 page 9 page 10 page 11 page 12 page 13 page 14 page 15 page 16 page 17 page 18 page 19 page 20