אומנויות לחימה bjj mma

יעקב גבע

שמי יעקב גבע מתאמן אצל דוד בנימין משנת 2012. חגורה סגולה.

תאריך לידה: 29/08/1990 

קצת על דרכי בארגון:  מיד עם הגעתי למועדון הבחנתי בסגנון הייחודי של גרייסי ג'יו ג'יטסו, שמתי לב שבאימונים מדברים הרבה על ערכים ורוחניות והדבר שבה אותי. התאהבתי מייד באימונים ובאווריה במועדון וחיפשתי כל הזדמנות להגיע לאימון נוסף.

הרגשתי שכאשר אני משפר בג'יו ג'יטסו אני משפר את עצמי כאדם. לפני האימונים לא הייתי תלמיד מזהיר ובאופן כללי היה לי קשה להתמיד בכלל נושאים בחיי, הרגשתי שהג'יו ג'יטסו נותן לי את הכלים לשפר את הנקודות האילו בחיי.

השלמתי את לימודי הבגרות, תואר ראשון, וכיום אני סטודנט לרפואה. אני זוכר שבכל תקופה קשה ובסוף כל יום מפרך השעה וחצי על המזרון פשוט נתנו לי כוחות מחודשים.

נכון להיום בתור מאמן חשוב לי להעביר האלה את הערכים שדוד הנחיל לנו. חשוב לי לתת לחניכים שלי כלים להתמודד עם החיים היומיומיים וכמובן כלים להגנה עצמית במידת הצורך. הדגש הוא להכין לכל חניך סוג של ארגז כלים ושבכל יום הוא יידע בדיוק באיזה כלי עליו להשתמש על מנת לצלוח את היום בצורה הטובה ביותר.

את הייעלות של הגרייסי ג'יו ג'יטסו הזדמן לי לבחון לא פעם, ואף בשנים האחרונות אני ומשפחתי התגוררנו בחו"ל במהלך השנים האילו הזדמן לי לעבוד )לעשות קרבות( עם לוחמים מכלל הספקטרום )ג'יו גיטסו ספורט, ג'יו ג'יטסו יפני וסטרייקרים( ובכל פעם התרגשתי לגלות כמה פשוטה ויעילה השיטה שלנו מול כל סוג של לוחם\תוקף. נכון להיום אני מתגאה להוות עוד ענף בעץ המשפחתי הזה ומקווה להוות מורה דרך ומורה רוח עבור תלמידי באותו אופן שאני נכחתי על ידי דוד.

פרטי יצירת קשר:

?

גלריית תמונות

לשיחה עם המאמן ישרות

תוכלו להשאיר פרטים כאן